- Kæmpe udvalg
- Kvalitetsprodukter
- Fri fragt over 800,-
Mellemgribeliste til jalousi 3. Mellemgribelisten bruges til åbning og lukning af lange jalousimåtten. Mellemgribelisten monteres i midten af en lang jalousimåtten og fungere som ekstra håndtag til at åbne og lukke lågen.
Længde = samme bredde som jalousimåtten
- Anvendelse: Til åbning og lukning af lange jalousimåtte.
- Montage: Til isætning mellem to jalousimåtte. Kan afkortes i længden
Mellemgribelisten måler 2300 mm og kan afkortes til den ønskede længde. Bemærk at længden på denne gør at det kun kan sendes med fragtmand. Derfor kommer der et fragttillæg når du kommer til kurven.
| Længde mm | Farve |
| 2300 | Hvid |
| Grå | |
| Sølvfarvet (aluminium look) |
Farve vælges længere nede på siden
OBS! Vær opmærksom på at varer over 180 cm skal med fragtmand.
Fragtbetingelser ved en vare der er længere end 180 cm
https://beslagsmanden.dk/content/1-levering
Jalousi 3
Jalousi 3 består af 7 dele som skal bruges til at lave et skab med jalousilåger. Du skal vælge hvorvidt du ønsker en låselister eller gribeliste. Jalousi 3 kan både bruges til vertikal og horisontal løberetning. Beslagene er til indeniliggende indbygning, hvor løbeskinnerne fræses ind i skabet

Alle de resterende dele til jalousi 3 kan findes under tilbehør
Mål og tekniske tegninger ses også under billeder

.png)





























Din vurderings anerkendelse kan ikke sendes
Rapporter kommentarer
Rapport sendt
Din rapport kan ikke sendes